Jeugd

Jeugd bij Volant '90

Volant ’90 heeft een bloeiende en nog steeds groeiende jeugdafdeling van zo’n 35 jongens en meisjes.
De jeugd van 8 tot 13 jaar krijgt iedere dinsdag les van 18:30 uur tot 19:30 ( jeugd tot 18 jaar van 19:30uur tot 20:30uur).

Tweemaal per jaar is het mogelijk examen te doen voor de jeugd badminton-deeldiploma’s. Regelmatig worden er toernooitjes gehouden waarbij het ouder/jeugd toernooi een heel populaire is. Aan het eind van het badmintonseizoen wordt er om clubkampioenschap gestreden.

Jeugdleden aan het woord

Op dinsdag 23 oktober speelden we een leuk Halloween toernooi.

Jongste Jeugdgroep



Oudste jeugdgroep




Activiteiten Jeugd

DAG DATUM TIJD ACTIVITEIT
dinsdag 3 januari 19:30 Let op allen om 19:30uur
dinsdag 10 en 17 januari 18:30 Sjors Sportief
zondag 15 januari 9:00 Volant '90 J1 - Swish J2
zondag 15 januari 9:00 Volant '90 J2 - Heemskerk J2
zondag 15 januari 9:00 Volant '90 J3 - Heemskerk J3
zaterdag 21 januari 9:30 Uvo - Spirit J4 - Volant '90 J2
zondag 22 januari 10:00 ABC 14 J3 - Volant '90 J3
zondag 29 januari 9:15 Nieuw-Vennep J2 - Volant '90 J3
zondag 29 januari 10:00 Hoornse J2 -Volant '90 J1
zondag 29 januari 10:00 Duijnwijck J6 - Volant '90 J2
dinsdag 7 en 14 februari 18:30 Sjors Sportief
zondag 12 februari 9:00 Volant '90 J1 - Weesp J1
zondag 12 februari 9:00 Volant '90 J2 - HHW 69 J4
zondag 19 februari 9:00 Volant '90 J1 - Zeeburg J2
zondag 19 februari 9:00 Volant '90 J2 - Zeeburg J5
zondag 19 februari 9:00 Volant '90 J3 - Martinus Amstelveen J8
dinsdag 28 febr. en 7 mrt 18:30 Sjors Sportief
zaterdag 25 maart Scholentoernooi
dinsdag 4 en 11 april 18:30 Sjors Sportief


UITSLAG toernooien

Uitslag Ouder-kind toernooi december 2019

jongste jeugd
1. Tom en vader
2. Tobias en vader
3. Lien en vader

oudste jeugd
1. Luuk en vader
2. Corné en vader
3. Menno en vader
4. Yuna en moeder


Uitslag Hooghoudtoernooi 04-06-2019


1. Nick 200 punten
2. Zenya 188 punten
3. Yuna 174 punten
4. Gijs 173 punten
5. Luuk 133 punten
6. Manu 120 punten
7. Tom 108 punten
8. Thijn 95 punten
9. Tibbe 88 punten
10. Siem 62 punten
11. Coen 62 punten

Uitslag toernooi competitiespelers 21-05-2019

1. Wouter, Leeloo, Luuk V en Tobias
2. Joni, Abel, Florian en Tom
3. Yordan, Sander, Yuna en Luuk
4. Silvester, Corné, Zenya en Jaiden