Jeugd

Jeugd bij Volant '90

Volant ’90 heeft een bloeiende en nog steeds groeiende jeugdafdeling van zo’n 40 jongens en meisjes.
De jeugd van 8 tot 12 jaar krijgt iedere dinsdag les van 18:30 uur tot 19:30. De jeugd van 13 tot 18 jaar heeft les van 19:30 tot 20:30/21:00 uur.

Tweemaal per jaar is het mogelijk examen te doen voor de jeugd badminton-deeldiploma’s. Regelmatig worden er toernooitjes gehouden waarbij het ouder/jeugd toernooi een heel populaire is. Aan het eind van het badmintonseizoen wordt er om clubkampioenschap gestreden.

Jeugdleden aan het woord

Binnenkort een nieuw stukje.

Jongste Jeugdgroep



Oudste jeugdgroep




Activiteiten Jeugd

DAG DATUM TIJD ACTIVITEIT
Zondag 29 september 10:00 Jeugdteam 1 speelt uit tegen Bavio J1
Zondag 29 september 10:00 Jeugdteam 2 speelt uit tegen Hoogkarspel J2
Zondag 29 september 10:00 Jeugdteam 3 speelt uit tegen de Treffers J7
Zondag 6 oktober 09:30 Jeugdteam 1 speelt uit tegen Ouderkerk J1
Zondag 6 oktober 14:00 Jeugdteam 2 speelt uit tegen Slotermeer J1
Zondag 6 oktober 13:30 Jeugdteam 3 speelt uit tegen Polisport J5
Dinsdag 15 oktober 18:30 en 19:30 Toernooi
Dinsdag 22 oktober 18:30 Ivm vakantie starten we om 19:30uur
Zondag 3 november 09:00 Jeugdteam 1 speelt thuis tegen Duijnwijck J3
Zondag 3 november 09:00 Jeugdteam 3 speelt thuis tegen HHW 69 J3
Zondag 10 november 09:00 Jeugdteam 1 speelt thuis tegen Space Shuttle J1
Zondag 10 november 09:00 Jeugdteam 2 speelt thuis tegen Duinwijck J6
Zondag 10 november 09:00 Jeugdteam 3 speelt thuis tegen de Flinters J3
Zondag 17 november 10:00 Jeugdteam 1 speelt uit tegen Heemskerk J2
Zondag 17 november 11:00 Jeugdteam 3 speelt uit tegen De Shuttle J5
Zondag 1 december 09:00 Jeugdteam 1 speelt thuis tegen Heemskerk J1
Zondag 1 december 09:00 Jeugdteam 2 speelt thuis tegen Floriande J1
Zondag 1 december 09:00 Jeugdteam 3 speelt thuis tegen Veenshuttle J3
Dinsdag 3 december 18:30 en 19:30 Sinterklaastoernooi
Zondag 8 december 12:30 Jeugdteam 1 speelt uit tegen Amsterdam J1
Zondag 8 december 12:30 Jeugdteam 2 speelt uit tegen Amsterdam J2
Zondag 8 december 09:00 Jeugdteam 3 speelt uit tegen Swish J3
Zondag 15 december 09:00 Jeugdteam 1 speelt thuis tegen Bavio J1
Zondag 15 december 09:00 Jeugdteam 2 speelt thuis tegen Hoogkarspel J2
Zondag 15 december 09:00 Jeugdteam 3 speelt thuis tegen de Treffers J7
Dinsdag 17 december 18:30 en 19:30 Ouder/kind toernooi
Dinsdag 24 december 18:30 Ivm vakantie starten we om 19:30uur
Dinsdag 31 december Sporthal gesloten


UITSLAG toernooien

Uitslag Ouder-kind toernooi juni 2019

1e plaatsen
Tom en vader
Manu en vader
Corné en vader


Uitslag Hooghoudtoernooi 04-06-2019


1. Nick 200 punten
2. Zenya 188 punten
3. Yuna 174 punten
4. Gijs 173 punten
5. Luuk 133 punten
6. Manu 120 punten
7. Tom 108 punten
8. Thijn 95 punten
9. Tibbe 88 punten
10. Siem 62 punten
11. Coen 62 punten

Uitslag toernooi competitiespelers 21-05-2019

1. Wouter, Leeloo, Luuk V en Tobias
2. Joni, Abel, Florian en Tom
3. Yordan, Sander, Yuna en Luuk
4. Silvester, Corné, Zenya en Jaiden