Jeugd

Jeugd bij Volant '90

Volant ’90 heeft een bloeiende en nog steeds groeiende jeugdafdeling van zo’n 40 jongens en meisjes.
De jeugd van 8 tot 12 jaar krijgt iedere dinsdag les van 18:30 uur tot 19:30. De jeugd van 13 tot 18 jaar heeft les van 19:30 tot 20:30/21:00 uur.

Tweemaal per jaar is het mogelijk examen te doen voor de jeugd badminton-deeldiploma’s. Regelmatig worden er toernooitjes gehouden waarbij het ouder/jeugd toernooi een heel populaire is. Aan het eind van het badmintonseizoen wordt er om clubkampioenschap gestreden.

Jeugdleden aan het woord

Binnenkort een nieuw stukje.

Jongste Jeugdgroep



Oudste jeugdgroep




Activiteiten Jeugd

DAG DATUM TIJD ACTIVITEIT
Zondag 16 februari 10:00 Jeugdteam speelt uit tegen Floriande J2
Zondag 23 februari 9:00 Jeugdteam speelt thuis tegen Hoornse J3
Zondag 1 maart 11:00 Jeugdteam speelt uit tegen De Shuttle J2
Maandag - Vrijdag 2-12 maart Les tijdens de gymlessen op de scholen
Dinsdag 10 maart 18:30 Toernooi competitie jeugdspelers
Dinsdag 17 maart 18:30 Les schoolkinderen
Zaterdag 21 maart Scholentoernooi
Zondag 22 maart 9:00 Jeugdteam speelt thuis tegen Floriande J2
Dinsdag 24 maart 18:30 en 19:30 Hooghoud-Toernooi
Zondag 29 maart 10:00 Jeugdteam speelt uit tegen Hoornse J3
Dinsdag 31 maart 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Zondag 5 april 9:00 Jeugdteam speelt thuis tegen De Shuttle J2
Dinsdag 7 april 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Dinsdag 14 april 18:30 en 19:30 Vriendjes en vriendinnetjes meenemen
Dinsdag 21 april 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Dinsdag 28 april Lessen starten ivm vakantie om 19:30uur
Dinsdag 5 mei Lessen sterten ivm vakantie om 19:30uur
Dinsdag 12 mei 18:30 Deeldiploma's
Dinsdag 12 mei 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Dinsdag 19 mei 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Dinsdag 26 mei 19:30 Toernooi jeugd/ senioren competitiespelers
Dinsdag 2 juni 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Dinsdag 9 juni 18:30 en 19:30 Jeugdclubkampioenschappen
Dinsdag 16 juni 18:30 en 19:30 Ouder/kind toernooi
Dinsdag 23 juni 18:30 en 19:30 Laatste badmintonavond van het seizoen
Dinsdag 18 augusteus 18:30 en 19:30 Start nieuwe badminton seizoen


UITSLAG toernooien

Uitslag Ouder-kind toernooi december 2019

jongste jeugd
1. Tom en vader
2. Tobias en vader
3. Lien en vader

oudste jeugd
1. Luuk en vader
2. Corné en vader
3. Menno en vader
4. Yuna en moeder


Uitslag Hooghoudtoernooi 04-06-2019


1. Nick 200 punten
2. Zenya 188 punten
3. Yuna 174 punten
4. Gijs 173 punten
5. Luuk 133 punten
6. Manu 120 punten
7. Tom 108 punten
8. Thijn 95 punten
9. Tibbe 88 punten
10. Siem 62 punten
11. Coen 62 punten

Uitslag toernooi competitiespelers 21-05-2019

1. Wouter, Leeloo, Luuk V en Tobias
2. Joni, Abel, Florian en Tom
3. Yordan, Sander, Yuna en Luuk
4. Silvester, Corné, Zenya en Jaiden